زنبور بازار
زنبور بازار

خط مشی حریم خصوصی زنبور بازار

logo 512-min

سیاست های حفظ حریم خصوصی در وبسایت و اپلیکیشن زنبور بازار

   زنبور بازار برای حریم خصوصی کاربران احترام ویژه ای قائل است (سیاست های حفظ حریم خصوصی) و برای این که بتواند خدمات امن و مطمئنی را به کاربران ارائه دهد، برای ثبت آگهی، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت و اپلیکیشن، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند.

   برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و  کلیه فعالیت‌های زنبور بازار قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد،

    یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در حساب کاربری خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های زنبور بازار  از طریق آنها صورت می‌گیرد.

   بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، زنبور بازار جهت اطمینان از صحت و قطعیت اطلاعت می‌تواند از کاربر، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

   همچنین زنبور بازار ممکن است برای ارتباط با کاربران، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا مشوق‎ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه زنبور بازار را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله‎ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

   زنبور بازار ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر آگهی ، نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، زنبور بازار می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت و اپلیکیشن زنبور بازار، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب یادشده به زنبور بازار اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

    باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است. لذا برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوءاستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در حساب کاربری تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

   مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد یاد شده توسط کاربر باشد، بر عهده کابر است و کاربر حق هر گونه ادعا علیه زنبور بازار را از خود سلب می‌کند. زنبور بازار هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداره صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای زنبور بازار وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

   همچنین به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که زنبور بازار همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی زنبور بازار و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده متوجه شخص یا اشخاص متخلف بوده و زنبور بازار  حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی را بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

   زنبور بازار برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه ثبت آگهی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.